Kategori: Öğrenci Hikayeleri

IELTS Başarısı: İdil – 6.5

IELTS Başarısı: İdil – 6.5

Dönem dönem öğrencilerimizden writing çalışma süreçleri ve başarıları ile ilgili mesajlar alıyoruz. Bunlardan biri de aşağıdaki güzel mesajı paylaşan İdil Hanım’dı. ​​
Merhaba, ben İdil. IELTS sınavına hazırlandığım dönem essay yazmak ile ilgili hiçbir bilgim yoktu. Tesadüfen Hüseyin Demirtaş’ı buldum ve Essay Rehberini sipariş ettim. Hem kitaptan çalışarak hem essay kontrole yolladığım ve aldığım geribildirimler sayesinde Writing puanım kısa sürede 9 üzerinden 6, genel ortalamam 6.5 geldi ve bugün başvurduğum üniversiteye kabul edildiğim haberini aldım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hüseyin Demirtaş ve essay kontrol ekibi olmasaydı kısa sürede essay yazmayı bu kadar geliştiremezdim. 
Saygılarımla,”
Öğrencilerimizden ve okurlarımızdan böylesi mesajlar almak hem gurur veriyor hem de yaptığımız işe inancımızı artırıyor. Son dönemde gerçekleştirdiğimiz en büyük writing projesi Writing Akademi oldu. Writing adına tüm eğitim ve tecrübelerimizi derleyip İngilizce cümle, paragraf ve essay seviyesinde bilmeniz gereken her şeyi adım adım örneklerle ve hata düzeltmeleriyle anlatan Türkiyenin en kapsamlı online writing kursunu hayata geçirdik.
Writing Akademi eğitiminin benzersiz programını, öğrenci yorumlarını ve ders örneklerini Writing Akademi tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.​​
Daha yüksek notlar & mezuniyet

Daha yüksek notlar & mezuniyet

Essay Kontrol ile lisans ve lisansüstü seviyedeki öğrencilerin ödev ve yazılarını kontrol edip geribildirim vererek hatalarını görmelerine ve daha yüksek puanlar almalarına yardımcı oluyoruz.

Bir öğrencimizin yorumları:

Merhabalar,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. İlk metnim için ayrıca minnettar olduğumu belirtmek isterim. Sayenizde o dersimi verdim. Mezun olma yolunda ilerliyorum. Fakat sınavlarda tam olarak hatalarımı nerelerde yaptığımı bilemediğim için pürüzlerle karşılaşıyordum sayenizde aydınlanıyorum , teşekkürler. — Safiye
Beklentiler ve gerçekler

Beklentiler ve gerçekler

Öğrencilerin kendi writing seviyeleri ile ilgili tahminleri genelde pek gerçekçi olmuyor. Yazılarını kontrol ettiğimiz öğrencilere bu durumu ve düzeltme yollarını göstermek temel görevimiz.

İşte essay kontrol sonrası bir mesaj:

Öğrenci Yorumları

Çoook teşekkür ederim bu kadar hızlı bir şekilde kontrol ettiğiniz için. Ne kadar çok türkçe düşünmüşüm şimdi görünce onu anladım. Daha çok okumam ve maruz kalmam lazım. Neyse.. Yanlışlarımı gördüm, çıkarımlarımı yaptım. Bu çok iyi oldu. Çok teşekkür ederim tekrardan. Ellerinize sağlık. — Sedacan

Kemerburgaz Üniversitesi Hazırlık Atlama

Yine bir başarı haberi geldi. Kemerburgaz Üniversite’si Hazırlık Atlama yani Proficiency sınavında başarılı olan okurlarımızdan Burak dün gece saatlerinde şu mesajı göndermiş.

“Hocam size ayrıca teşekkür ederim internetten araştırdığım kitaplarınızla ve kelime bilgisini geniş tutarak b1 den profiency sınavını geçtim çok teşekkür ederim”

Tebrikler Burak. Doğru kaynak ve program başarı getirir.

KHAS-İYS (Khas Proficiency) & Essay Kontrol Başarısı

KHAS-İYS (Khas Proficiency) & Essay Kontrol Başarısı

Bugün Kadir Has Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavın yani Khas Proficiency sınavına giren öğrencimiz Berk Bey’den çok güzel haberler aldık. Berk Bey writing alanında problemler yaşıyordu. Yazıları geçer not almıyordu ve çok sayıda hatası vardı. 2 aylık bir sürede düzenli bir essay kontrol ve geri bildirim süreci ile adım adım yanlışlarını düzeltip sınava hazırlandık.

Kadir Has İYS Mesaj #1

Dün ilk bu mesaj geldi:

“bu arada demedim ama demem gerekiyor. okulda bu derece hiçbir hoca essay feedback vermiyor. size ilk yolladığımda geri bildiriminiz o kadar iyiydi ki devam etmeliyim sizle dedim. gerçekten okulla devam etseydim geçemeyeceğimi bariz biliyorum. iyi günler.”

Khas Proficiency Mesaj #2

Sonra da Berk Bey’den essay kontrol hizmeti ile ilgili yorumlarını rica ettik. Bakalım neler söylemiş 🙂

“bu yazıyı görecek herkese tek bir tavsiyem var. 1 essay alın ve yollayın. feedback alınca zaten diyeeksiniz ki sınava kadar ben bu hocayla ilerleyeceğim. tüm içtenliğimle söylüyorum okulda hiçbir hoca bu derece ayrıntılı ve kaliteli bir feedback vermiyor. aynı zamanda hocamız sitesinde genel essay feedback örnekleri paylaşmış. hem de baya var. bunu indirip tek tek okumak da fayda var. oradan da hatalar doğrular çıkararak hata defterine ekledim tek tek. özetle bu site ve bu essaykontrol olayı olmasaydı geçeceğime zerre inanmıyorum. çok teşekkür ediyorum hocama.”

Berk’in ilk yazısından bir örnek

Orijinal Mesaj

kadir has iys proficiency khas

Etiketler: kadir has proficiency, khas proficiency, kadir has iys