Essay Kontrol, Türkiye dereceli İngilizce hocası Hüseyin Demirtaş ve ekibi tarafından öğrencilerin daha iyi essayler yazmasını sağlamak ve skorlarını yükseltmek amacıyla kurulmuştur.

essay kontrol png

Hüseyin Hoca ve ekibi şu ana kadar Türkiye’nin önde gelen üniversite ve kurumlarından yüzlerce öğrenciye writing dersi, essay kontrol ve feedback hizmeti sağladı. Bu süreçte binlerce öğrenci yazısı değerlendirip writing alanında ciddi bir birikim oluşturdu.

Amacımız

Writing sadece pratikle gelişmeyen aynı zamanda danışmanlık ve hata kontrolüne ihtiyaç duyan bir beceri. Bu anlayışla Essay Kontrol hizmeti Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından TOEFL, IELTS, PTE ve Proficiency gibi sınavların essay yazma bölümlerine hazırlanan öğrencileri başarıya ulaştırmak amacıyla kuruldu.

EssayKontrol.com ailesi olarak amacımız, daha iyi essayler yazıp istediğiniz writing puanını almanız.

Neden Biz?

İki kelimeyle özetlemek gerekirse: Tecrübe & Başarı. 

Essay Kontrol ailesi, Türkiyenin İngilizce alanındaki en yetkin eğitmenlerini bir araya getiriyor. Essay Kontrol hocalarımız, Türkiye dereceli, Boğaziçi Üniversitesi mezunu dilciler. Farklı kurum, seviye ve sınavlara yönelik değerlendirdiğimiz binlerce yazı ile Türkiyenin writing alanında bu hizmeti online olarak veren en tecrübeli ekibiyiz.

Başarılarımız ve öğrencilerimizin olumlu yorumları da yaptığımız işe olan inancımızı artırıyor.

Siz de başarmak istiyorsanız, sizi de bekleriz.