Essay dersleri sayfası, İngilizce kompozisyon yazımı ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi bir araya topluyor. Essay Dersleri sayfasında essay yazma teknikleri, essay kalıpları, essay örnekleri gibi kaynaklara ulaşacaksınız.

essay dersleri
essay dersleri

Dahası Essay yazma dersleri sayfası TOEFL, IELTS ve Proficiency sınavlarına özel essay derslerini ve writing kaynaklarını da sizinle paylaşıyor.

Essay dersleri

Essay Konuları & Türleri

TOEFL Essay Rehberi

TOEFL Essay Rehberi, TOEFL Writing bölümü için faydalı essay derslerini sizinle paylaşıyor.

IELTS Essay Rehberi

IELTS Essay Rehberi, IELTS Writing bölümü için faydalı essay derslerini sizinle paylaşıyor.

PTE Essay Rehberi

PTE Essay Rehberi, PTE Writing bölümü için faydalı essay derslerini sizinle paylaşıyor.

Proficiency Essay Rehberi

Proficiency Essay Rehberi, Proficiency Writing bölümü için faydalı essay derslerini sizinle paylaşıyor.

Essay örnekleri

Essay örnekleri sayfasında basit essay örnekleri, çeşitli öğrecilerin writing essay örnekleri, advantage disadvantage essay örnekleri, opinion essay örnekleri ve cause and effect essay örnekleri yer alıyor.

Profdil Uzmanlığı

Eğitimde tecrübe ve uzmanlık başarı getirir. Essaykontrol.com her yıl binlerce öğrenciyi İngilizce hedeflerine ulaştıran & TOEFL, IELTS ve Proficiency sınavları için ileri seviye İngilizce eğitim ve kaynaklar hazırlayan Profdil ekibi tarafından geliştirilmiş bir projedir.


Etiketler: essay yazma kalıpları, ingilizce writing örnekleri, essay yazma teknikleri, basit essay örnekleri, ingilizce essay örnekleri, essay kalıpları ve anlamları, ingilizce writing yazma teknikleri, cause and effect essay örnekleri