Essay Kontrol tüm Türkiye için yayında!

Essay yazmak akademik hayatın ve iş hayatının olmazsa olmazlarından biri. Gerek üniversite derslerinde gerekse İngilizce yeterliliğini belgelemek için girilen TOEFL, IELTS ve PTE gibi sınavların writing bölümlerinde öğrencilerden essay yazmaları istenmekte.

Sadece yazmak yeterli değil

İngilizce yazma becerisi yani writing bol pratik ile gelişir. Ancak sadece pratik tek başına yeterli değildir. Daha iyi essay yazmak ve istediğiniz puanı almak için neyi yanlış yaptığınızı ve ne tür düzeltme ve geliştirmelere ihtiyacınız olduğunu öğrenmeniz gerekir. Bu ise ancak bir uzman desteğiyle mümkün.

Daha iyi essay yazmak için şimdi sıra sizde

Essaykontrol.com ailesi olarak bugüne kadar farklı üniversiteler ve kurumlardan farklı seviyelerde yüzlerce öğrenciye nasıl daha iyi essay yazabileceklerini ve yanlışlarını gösterip, skorlarını yükseltmelerini sağladık. Bu süreçte binlerce essay değerlendirip sık yapılan hataları ve kilit ipuçlarını not ettik.

Şimdi ise ofisimizde ve birebir özel derslerimizle sunduğumuz bu hizmeti internet üzerinden tüm Türkiye’ye açıyoruz. Böylece dünyanın neresinde olursanız, istediğiniz zaman essaylerinizi geribildirim almak için bize gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken TOEFL, IELTS, PTE ya da Proficiency essay kontrol paketlerinden size uygun olanı seçmek.

 

Essaykontrol.com ailesi adına

Hüseyin Demirtaş, Proje Yöneticisi

 


Etiketler: ielts essay kontrol, toefl essay kontrol, pte essay kontrol, proficiency essay kontrol, ielts essay puanlandırma, toefl essay puanlandırma, pte essay puanlandırma, proficiency essay puanlandırma, ielts essay değerlendirme, toefl essay değerlendirme, pte essay değerlendirme, proficiency essay değerlendirme

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir